Мінекономіки створить мережу центрів підтримки бізнесу

Мінекономіки створить мережу центрів підтримки бізнесу

689
Укрінформ
Міністерство економічного розвитку та торгівлі спільно з обласними державними адміністраціями створить регіональну мережу центрів підтримки підприємництва.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

«Мінекономрозвитку розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо імплементації Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року. Так, планується, що Мінекономрозвитку спільно з ОДА створять регіональну мережу Центрів підтримки підприємництва», - йдеться в повідомленні.

За словами першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, важливо починати перетворювати результати роботи з проектами міжнародної технічної допомоги на сталі інструменти державної політики, адже досі багато проектів у сфері розвитку підприємництва фінансуються за кошти міжнародних донорів. 

«Вкрай важливим є також налагодження зворотнього зв'язку з регіонами щодо потреб малих підприємців, що буде запорукою напрацювання дієвих рішень у цьому напрямі”, - зазначив Нефьодов.

Читайте також: Мала приватизація: перші 10 торговельних майданчиків отримали акредитацію

Пріоритетними проектами для реалізації Стратегії МСП мають стати, зокрема: створення інформаційного порталу для підприємців на базі офіційного сайту Мінекономрозвитку, реалізація пілотного проекту із запровадження механізму часткових кредитних гарантій та реалізація пілотного проекту зі створення мережі центрів підтримки підприємництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-