Укрнафта поновила видобуток чорного золота на 47 свердловинах

Укрнафта поновила видобуток чорного золота на 47 свердловинах

Укрінформ
ПАТ «Укрнафта» поновило видобуток нафти на 47 свердловинах Луквинського та Гвіздецького родовищ на Надвірнянщині (Івано-Франківська область) після вимушеної зупинки 2 серпня через відсутність залізничних цистерн. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"ПАТ  «Укрнафта» відновила видобуток на 47 свердловинах Луквинського та Гвіздецького родовищ на Надвірнянщині (Івано-Франківська область) після вимушеної зупинки 2 серпня через відсутність залізничних цистерн для транспортування нафти. Завдяки втручанню керівництва ПАТ «Укрзалізниця» вдалось уникнути подальшої зупинки свердловин в регіоні та суттєвих виробничих втрат", - йдеться у повідомленні.

Зупиняти видобуток на початку серпня компанія розпочала внаслідок гострого дефіциту порожніх цистерн, що мала поставити Укрзалізниця впродовж липня та на початку серпня. В свою чергу, це призвело до затоварення резервуарного парку, де накопичилось близько 40 тис. тонн нафти.

"Дефіцит цистерн загрожував зупинкою 264 свердловин в регіоні, проте негативних наслідків вдалось уникнути", - резюмують в Укрнафті.

Читайте також: "Укрнафта" скоротила видобуток нафти

Зазначається, що Укрнафта потребує близько 170 цистерн на місяць для транспортування 10 тис. тонн нафти з Надвірної. На серпень заявлена потреба становить 310 цистерн внаслідок затоварення резервуарного парку. Наразі компанія вже отримала 134 цистерни й очікує поставки ще 180 цистерн. 

"Надалі «Укрнафта» планує тісно працювати з «Укрзалізницею» над недопущенням повторення подібної ситуації в майбутньому", - зауважують у компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-