У ДФС повідомили про рівень розстрочень зі сплати ПДВ при ввезенні обладнання

У ДФС повідомили про рівень розстрочень зі сплати ПДВ при ввезенні обладнання

795
Укрінформ
Державною фіскальною службою (ДФС) за січень-липень 2018 року надано розстрочення зі сплати ПДВ при ввезенні обладнання для власного виробництва на суму 3,1 млн євро та 833,94 тис. дол. США.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Протягом січня-липня поточного року ДФС прийнято 37 рішень щодо надання платникам розстрочення зі сплати ПДВ на імпорт обладнання для власного виробництва. Загальна сума розстрочення склала 3,1 млн євро та 833,94 тис дол. США», - йдеться в повідомленні.

Із зазначеної кількості по 25 заявам рішення прийнято за погодженням з Головою ДФС, оскільки сума податку, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн грн. Найбільшу суму розстрочень ПДВ надано Хмельницькою митницею ДФС - 1,27 млн євро та Київською митницею ДФС - 529,4 тис. дол. США (у валюті контракту). Здійснено 27 митних оформлень імпорту обладнання із застосуванням отриманих рішень із розстроченням сплати ПДВ на суму 105,82 млн грн. Розстрочення надано при ввезенні обладнання для власного виробництва підприємствами легкої промисловості, металообробної промисловості, харчової промисловості, будівельної галузі, медичного обладнання. Загалом за 7 місяців поточного року до митниць ДФС надійшло 100 заяв для отримання розстрочень. Розглянуто 95 заяв, з яких у 39 випадках надано відмову через недотримання обов'язкових вимог, зокрема, наявність податкового боргу у підприємств, неподання необхідних документів, відсутність інформації про предмет та суму контракту. Відкликано платниками та прийнято рішення щодо митного оформлення з повною сплатою ПДВ 19 заяв. Ще 5 заяв знаходяться на розгляді.

Читайте також: Міжнародний бізнес проти приватизації державних лісів в Україні - ЕБА

Як відомо, 21 лютого 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, якою визначено порядок надання розстрочень та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва. Наприкінці 2017 року Верховна Рада України ухвалила зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких відтермінування по сплаті ПДВ надається у строк не більше 24 календарних місяців без нарахування відсотків, пені та штрафів. Розстрочення не надається, якщо обладнання має походження з країни, визнаної Україною державою-окупантом та/або державою-агресором по відношенню до України, ввозиться з території такої країни або з тимчасово окупованої території України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-