Цьогоріч Укргазбанк видав населенню понад 1 мільярд кредитів

Цьогоріч Укргазбанк видав населенню понад 1 мільярд кредитів

Укрінформ
АБ «Укргазбанк» за січень-липень 2018 року видав кредитів на придбання нового житла, авто чи встановлення енергозберігаючого обладнання на суму понад 1 мільярд гривень.

Про це повідомляє прес-служба банку.

«За 7 місяців 2018 року Укргазбанк видав населенню більше 1 млрд грн кредитів на придбання нового житла, авто або встановлення енергозберігаючого обладнання», - йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що близько 20% загального портфеля становлять еко-кредити на утеплення, домашні сонячні станції та теплові насоси, що дозволять українцям бути енергонезалежними та енергоощадливими. Також близько 25% кредитних коштів були видані клієнтам на покращення житлових умов в рамках програми «Житло в кредит». 

Читайте також: Кредитний портфель Укргазбанку для малого бізнесу цьогоріч зріс на 50%

Нещодавно Укргазбанк покращив умови програми з підвищення енергонезалежності власного житла «ЕКО-оселя». За допомогою цієї програми всі бажаючі можуть зробити своє житло енергоефективним, а також встановити сонячну станцію, тепловий насос або інші відновлювані джерела енергії. Тепер такий кредит з максимальною сумою 300 тис. грн і терміном кредитування до 5 років можна отримати без застави та поручителів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-