ЄБРР надає кредит $15 мільйонів виробнику торговельного обладнання

ЄБРР надає кредит $15 мільйонів виробнику торговельного обладнання

1643
Укрінформ
Європейський банк реконструкції та розвитку надає кредит у 15 мільйонів доларів компанії «Модерн-Експо», виробнику та постачальнику торговельного обладнання для магазинів, терміном на 7 років.

Про це йдеться в прес-релізі ЄБРР, що є в розпорядженні Укрінформу.

«ЄБРР підтримує діяльність одного з найбільших виробників і постачальників обладнання для магазинів роздрібної торгівлі та складських приміщень у Центральній та Східній Європі, надаючи йому 7-річний кредит в розмірі $15 млн», - ідеться в повідомленні.

Кредитні кошти будуть використані для збільшення обсягів виробництва на двох основних виробничих майданчиках у Луцьку (Україна) та Вітебську (Білорусь). Компанія також зможе реструктуризувати свій баланс.

Читайте також: Зразки свинини з ринків перевірять на "африканку" - експерти

Зазначається, що «Модерн-Експо» - приватна компанія, яка працює в Україні вже понад 20 років і почала діяльність у Білорусі в 2014 році. Близько 65% доходу компанія отримує від експорту в більш як 60 країн світу. Вона постачає свою продукцію таким великим міжнародним рітейлерам, як «Ашан», «Карфур», «Білла», «Нестле» та багатьом іншим.

Як відомо, ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов'язання щодо надання майже 12,1 млрд євро в рамках близько 400 проектів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-