Суд скасував спецдозвіл Житомирської облради на користування родовищем ільменіту

Суд скасував спецдозвіл Житомирської облради на користування родовищем ільменіту

Укрінформ
Адміністративний суд скасував рішення Житомирської обласної ради про видачу товариству спецдозволу на користування надрами родовища ільменіт-апатитових руд.

Про це інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Позов прокуратури Житомирської області про визнання протиправним та скасування рішення обласної ради щодо погодження надання товариству з обмеженою відповідальністю спецдозволу на користування надрами Південної ділянки Давидківського родовища Житомирським окружним адміністративним судом задоволено у повному обсязі», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Правоохоронці викрили на Житомирщині підпільних цех з обробітки бурштину

Зазначається, що у лютому 2017 року обласна рада прийняла рішення, яким погодила надання ТОВ «ДБР – 3» спецдозволу на користування надрами Південної ділянки Давидківського родовища ільменіт-апатитових руд, що у Народицькому районі.

У прокуратурі відзначають, що надання такого погодження суперечило вимогам законодавства про надра та приймалося із порушенням Регламенту роботи облради.

Правову позицію прокуратури суд визнав обгрунтованою, про що виніс відповідне рішення.

Згодом Державна служба геології та надр України повідомила, що скасувала наказ про видачу спеціального дозволу на видобування ільменіт-апатитових руд Приватному підприємству «ДБР-3» в Житомирській області.

 «Приватне підприємство «ДБР-3» Південної ділянки Давидківського родовища в Житомирській області повинно було ще в травні 2017 року сплатити майже два мільйони гривень до державного бюджету за надання спеціального дозволу на користування надрами. Кошти не надійшли від даного суб’єкта, тому рішення щодо надання спецдозволу на видобування ільменіт-апатитовими рудами було скасовано», – повідомила т.в.о. директора Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Марина Васюкова.

Держгеонадра скасували наказ в частині надання, продовження строку дії суб’єктами господарювання спеціальних дозволів на користування надрами у зв’язку з несплатою збору за надання спеціальних дозволів на користування надрами згідно пункту 13 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615.

Відповідне рішення було прийнято 30 травня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-