Порошенко підписав закон про вдосконалення фітосанітарних процедур

Порошенко підписав закон про вдосконалення фітосанітарних процедур

1154
Укрінформ
Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур".

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Законом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими, зокрема встановлено стягнення штрафу з посадових осіб фітосанітарної лабораторії за порушення ними законодавства про карантин рослин. Також внесені зміни до закону "Про карантин рослин" та запроваджено нові терміни у сфері карантину рослин, зокрема, передбачено проведення фітосанітарної експертизи лабораторіями будь-якої форми власності.

Законом також передбачено створення Реєстру уповноважених фітосанітарних лабораторій та Реєстру виданих фітосанітарних сертифікатів.

Читайте також: Рада врегулювала проведення деяких фітосанітарних процедур

Передбачено, що впровадження закону дозволить гармонізувати українське законодавство у сфері карантину рослин із вимогами законодавства Європейського Союзу.

Як повідомлялося, Верховна Рада 10 липня ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-