Три підприємства з переліку великої приватизації отримали радників

Три підприємства з переліку великої приватизації отримали радників

2083
Укрінформ
Фонд держмайна провів перші конкурси щодо визначення інвестиційних радників для трьох об’єктів великої приватизації – ПАТ "Одеський припортовий завод", ПрАТ "Президент Готель" і ПрАТ "Індар".

Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, інформує Урядовий портал.

"Одеський припортовий завод" до приватизації готуватиме компанія Pericles Global Advisory, "Президент Готель" та "Індар" – "Конкорд Консалтинг", яка входить до групи "Конкорд Капітал", - йдеться у повідомленні.

Саєнко нагадав, що загалом у списку "великої приватизації" на цей рік 23 об’єкти. "Тож нам залишається ще для 19 підприємств обрати радників і розпочати процес їх підготовки до приватизації. Вже завтра, 31 липня, обиратимемо радників для наступних трьох підприємств – ПАТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія", ДП "Завод Електроважмаш" і ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська", - додав міністр.

Він наголосив, що приватизація цих підприємств, за одним винятком, відбуватиметься за новим законом "Про приватизацію державного і комунального майна".

"До речі, в новому законі прописані чіткі вимоги щодо перевірки походження грошей, за які купується підприємство. Нові правила не допускають участі у приватизації осіб, пов’язаних із країною-агресором", - сказав Саєнко.

Читайте також: Велика приватизація: ОПЗ до продажу готуватиме компанія, що "побила" Rothschild

Конкурси з відбору радників проводяться на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 10 травня 2018 року № 358-р, яким затверджено перелік об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році. Основною метою радників є підготовка інформаційного пакета, який надаватиме важливі дані про об’єкт приватизації. Ці матеріали відповідатимуть світовим стандартам та повинні бути однаково доступні всім зацікавленим особам. Найголовніше завдання радника – контактувати з великим колом потенційних інвесторів та залучати їх до участі в аукціоні.

Приватизація зазначених підприємств відбуватиметься вже за новим Законом України "Про приватизацію державного і комунального майна" за №2269-VII, який було прийнято 18 січня 2018 року. Винятком є ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська", яка приватизується відповідно до Закону України "Про особливості приватизації вугледобувних підприємств".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-