Обсяги українського газу для реалізації населенню у 2019 році збільшаться

Обсяги українського газу для реалізації населенню у 2019 році збільшаться

738
Укрінформ
Обсяги реалізації населенню газу власного видобутку з 1 січня 2019 року збільшаться щонайменше на 300 мільйонів кубометрів на рік. 

Про це повідомляє прес-служба АТ «Укргазвидобування» (УГВ).

"У повному річному еквіваленті з 1 січня 2019 року з урахуванням проведення організаційно-технологічних регламентів і робіт з інтенсифікації видобутку, буріння нових свердловин, будівництва ще 5 ДКС (дожимні компресорні станції), які мали бути побудовані, але їхнє будівництво не було завершено, обсяг реалізації газу для населення збільшиться щонайменше на 300 млн м3 на рік", - заявляють в УГВ.

У компанії також прогнозують, що обсяги газу для реалізації населенню зростуть вже  нинішнього року.

"Завдяки розірванню Стокгольмським арбітражем договору про спільну діяльність (СД) з ТОВ «Карпатигаз» та Misen Enterprises AB АТ «Укргазвидобування» отримало можливість повноцінно користуватися власними свердловинами, які раніше використовували у спільній діяльності", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в другому півріччі 2018 року УГВ збільшить обсяг газу власного видобутку для реалізації населенню в межах 150 млн кубометрів, виходячи з факту видобутку в першому півріччі в рамках договору спільну діяльність з ТОВ «Карпатигаз» та Misen Enterprises AB.

В УГВ нагадують, що з 2015 року компанія послідовно здійснює курс на розірвання договорів про спільну діяльність, які систематично порушували оператори таких договорів. Національне антикорупційне бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснює з цього приводу низку проваджень.

Читайте також: На європейський ринок вийшли вже понад 10 тисяч українських компаній - Гройсман

Як повідомляв Укрінформ, у липні 2018 року АТ "Укргазвидобування" розірвало у Стокгольмському арбітражі договір про спільну діяльність з ТОВ "Карпатигаз". Суд встановив, що договір СД було порушено як Misen Enterprises AB (не повністю внесена частка в СД, лише 3,9 млн дол. із 12,5 млн дол.), так і ТОВ «Карпатигаз», яке не поставило передбачені договором вимірювальні станції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-