Два пули кредитів банків продаватимуть на аукціоні за голландською моделлю - ФГВФО

Два пули кредитів банків продаватимуть на аукціоні за голландською моделлю - ФГВФО

Укрінформ
У вересні 2018 року в системі "ProZorro.Продажі" відбудуться аукціони з продажу чергових двох пулів активів юридичних осіб, що перебувають на балансі 18 неплатоспроможних банків. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

Про це повідомляє у понеділок Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

"18 вересня відбудеться аукціон з продажу пулу активів юридичних осіб, до складу якого увійшли права вимоги за 229 кредитами та дві позиції дебіторської заборгованості (лот F117GL30686). Включені до складу пулу активи перебувають на балансі 14 банків. Загальна заборгованість за договорами на початок червня цього року склала 1 162 млн грн. Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 8 років", - йдеться у повідомленні Фонду.

У заставі банків – цінні папери, майнові права, нерухомість тощо. Серед забезпечення – земельні ділянки в Київській області та комплекс будівель в Дніпропетровській області.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до 23 разів.

Читайте також: Фонд гарантування на рік продовжив ліквідацію «Євробанку»

Упродовж дня аукціону, за голландською моделлю торгів, 18 вересня, ціна може максимально знизитися з початкових 232 млн грн до 46 млн грн.

Крім того, 19 вересня відбудеться аукціон з продажу ще одного пулу активів юридичних осіб. До складу цього лоту увійшли права вимоги за 21 кредитом та 353 позиції дебіторської заборгованості (лот F118GL30687). Включені до складу пулу активи, перебувають на балансі 4 банків.

Загальна заборгованість за договорами на початок червня цього року склала 1060 млн грн. Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 5 років.

У забезпечення за договорами передано, зокрема, сім АЗС в Одеській області.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до 13 разів.

Упродовж дня аукціону, 19 вересня, ціна може максимально знизитися з початкових 216 млн грн до 43 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-