Прострочений борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,9%

Прострочений борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,9%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 284 млн грн і на 24 липня 2018 року становить близько 30,4 мільярда гривень.

Про це йдеться в прес-релізі Нафтогазу, що є в розпорядженні Укрінформу.

«Станом на 24 липня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 30,4 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 284 млн грн (0,9%)», - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 22 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 295 млн грн (1,3%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 65 млн грн (1,5%). Сумарна заборгованість Київенерго становить близько 4,3 млрд грн.

Читайте також: Лише 42 теплопідприємства підписали реструктуризацію боргів за газ - Зубко

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 25,6 млрд грн, з них за 2018 р. — 9,3 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 182 млн грн (0,7%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 102 млн грн (2,1%) та становить близько 4,784 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась та становить 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-