В Україні змінили правила використання та розкриття банківської таємниці

В Україні змінили правила використання та розкриття банківської таємниці

Укрінформ
Національний банк змінив Правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про валюту і валютні операції".

Про це повідомляється на сайті НБУ.

"Документ приведено у відповідність до статей 60, 62 Закону України "Про банки і банківську діяльність". В ньому з’явилися такі нові слова, як "валютний нагляд", "заходи захисту" тощо. Змінені Правила дозволять банкам надавати інформацію, яка містить банківську таємницю, при здійсненні валютного нагляду. У тому числі, в разі запровадження регулятором заходів захисту відповідно до Закону України "Про валюту і валютні операції", - йдеться в повідомленні.

У Нацбанку зазначають, що зміни затверджені постановою Правління Національного банку України від 20.07.2018 № 82 "Про внесення змін до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці". Постанова набирає чинності одночасно з днем уведення в дію Закону України "Про валюту і валютні операції".

Читайте також: НБУ змінив "формулу" офіційного курсу долара

Як повідомляв Укрінформ, Закон України «Про валюту і валютні операції» було підписано Президентом України від 4 липня 2018 року, а 6 липня вже оприлюднено (далі – Закон).

Відповідно до перехідних положень, Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, але вводиться в дію через сім місяців з дня набрання ним чинності, тобто 7 лютого 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-