ПриватБанк надав понад 350 мільйонів «підприємницьких» кредитів за новою програмою

ПриватБанк надав понад 350 мільйонів «підприємницьких» кредитів за новою програмою

Укрінформ
За два місяці ПриватБанк надав понад 350 мільйонів гривень кредитних лімітів за новою програмою пільгового кредитування малого бізнесу. Користувачами програми на сьогодні є 12 тисяч підприємців. 

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі банківської установи. 

«За два місяці українські підприємці отримали понад 350 млн грн кредитних лімітів за новою програмою пільгового кредитування малого бізнесу, впровадженою ПриватБанком», - ідеться у повідомленні. 

Як повідомили у банку, користувачами програми «підприємницьких» лімітів на сьогодні є понад 12 тис. підприємців, а найбільш популярна ця програма зараз у західних регіонах країни та в Дніпрі, де традиційно сильні позиції саме дрібного бізнесу.

У квітні ПриватБанк запровадив нову технологію швидкого кредитування для приватних підприємців, що дає можливість малому бізнесу використовувати позикові гроші в сумі до 75 тис. грн із пільговим періодом до 55 днів. Після закінчення пільгового періоду процентна ставка за «підприємницькими» лімітами становитиме 2,5% на місяць.

Читайте також: Держгеонадра продовжила 39 спецдозволів Укргазвидобування

Кредитний ліміт «Підприємницький» не вимагає обов'язкового погашення ліміту протягом 30 днів, як класичний ліміт на рахунок. Згідно з умовами програми кредитування, повністю погашати заборгованість доведеться в строк 365 днів з моменту її виникнення. А розмір обов'язкового щомісячного платежу клієнти зможуть самостійно регулювати через Інтернет.

Підключитися до нової послуги можна в «Приват24 для бізнесу», зауважують у банку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-