Артемсіль повністю

Артемсіль повністю "розрахувалась" з державою за перше півріччя

1380
Укрінформ
Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» виконало свої зобов'язання перед державою за січень-червень 2018 року, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 312,9 мільйона гривень податків і зборів.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства.

"За підсумками перших 6 місяців 2018 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» повністю виконало свої зобов'язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 312,9 млн. гривень податків і зборів, що перевищує аналогічний показник минулого року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у цій сумі тільки відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) становили 103,8 млн грн.

За перше півріччя 2018 року рентна плата за користування надрами була на рівні 35 млн грн, податок з доходів фізичних осіб - 37,9 млн грн, єдиний соціальний внесок - 44,7 млн грн, ПДВ - 40,4 млн грн.

Читайте також: У МЕРТ пропонують створити державну систему захисту критичної інфраструктури

За інформацією Державної фіскальної служби України, ДП «Артемсіль» входить до 100 найбільших платників податків за перше півріччя 2018 року.

Як відомо, Артемсіль - одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Виробничі потужності знаходяться в м. Соледар (Донецька область). Підприємство експортує продукцію в 19 країн світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-