Відома ІТ-компанія ухилилася в Україні від сплати великої суми податків - ДФС - 23.07.2018 13:03 — Новини Укрінформ
Відома ІТ-компанія ухилилася в Україні від сплати великої суми податків - ДФС

Відома ІТ-компанія ухилилася в Україні від сплати великої суми податків - ДФС

893
Ukrinform
Державна фіскальна служба викрила схему мінімізації податкових платежів на 3 мільйони гривень підприємством, яке є всесвітньо відомою компанією в сфері ІТ і має представництва в 36 країнах світу.

Про це повідомляє ДФС.

"Фахівці Офісу великих платників в ході проведення контрольно-перевірочних заходів встановили, що одна з відомих компаній ІТ сфери, офіси якої розташовані у 36 країнах світу, скористалася схемою ухилення від сплати податків шляхом залучення фіктивного підприємства", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в ході аналізу цієї схеми співробітники Офісу, співпрацюючи з підрозділами податкової міліції встановили, що протягом 2015 року підприємство здійснило придбання інформаційно-консультативних послуг у фіктивного підприємства, яке, в свою чергу, замовляло дані послуги в інших фіктивних фірм.

Читайте також: Розподільчі компанії накопичили критичні борги - Укртрансгаз

Як пояснили в ДФС, механізм ухилення від сплати податків полягав у тому, що, отримавши замовлення від реально діючих СГД на переведення безготівкових коштів у готівку, укладалися «фіктивні» угоди з реально діючих СГД на поставку товарів і надання різноманітних послуг; останні отримують на розрахункові рахунки підконтрольних їм підприємств кошти і в подальшому перераховують по ланцюгу підприємств для переведення в готівку, в тому числі шляхом перерахування на рахунки фізичних осіб, а податковий кредит формують від «податкових ям» та підприємств-імпортерів, які реалізують товар за готівку і мають надлишок податкового кредиту.

"За результатами перевірки підприємства ІТ сфери встановлені факти заниження ПДВ і податку на прибуток підприємства у розмірі 3 млн грн", - повідомили податківці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>