Укргазбанк допоможе українському агрохолдингу створити парк залізничних вагонів

Укргазбанк допоможе українському агрохолдингу створити парк залізничних вагонів

720
Укрінформ
АБ "Укргазбанк" на умовах лізингу профінансував українську агропромислову компанію LNZ Group для створення власного парку із 108 сучасних залізничних вагонів-зерновозів для перевезення зерна та інших харчових вантажів.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі банку.

За словами голови правління Укргазбанку Кирила Шевченка, створена програма фінансового лізингу з максимально лояльними умовами, спрощеною процедурою оформлення та індивідуальними графіками оплати кредиту ще раз свідчить про зацікавленість державного банку у взаємовигідному довгостроковому співробітництві з бізнесом.

"В Укргазбанку ми постійно впроваджуємо нові програми для підтримки бізнесу та надання йому більшої свободи й можливостей. Створення власного парку вагонів-зерновозів зробить компанію більш мобільною та автономною. Програма фінансового лізингу від Укргазбанку спрямована на ефективний розвиток бізнесу на умовах взаємовигідного довгострокового співробітництва", - пояснив Шевченко.

Читайте також: Кирило Шевченко: Укргазбанк не дає добрих порад, а орієнтує реальний бізнес

За його словами, фінансування LNZ Group здійснюється у національній валюті терміном на 5 років і першим внеском у 25% від вартості переданих залізничних вагонів та індивідуальними графіками оплати. "Тому при виплаті кредиту власники не відчують ніякого додаткового навантаження на бюджет і зможуть впевнено розвивати свій бізнес", - додав Шевченко.

Як зазначається у повідомленні, модель вагона 2017 року розробив Дослідно-механічний завод "Карпати". Кожен вагон зможе перевозити близько 70,5 т зернових, близько 118 метрів кубічних. Із наявних в Україні зареєстрованих вагонів - це одні з найбільших.

Новий автопарк дозволить компанії оптимізувати витрати на логістику зерна, знизити втрати при зберіганні, позбутися залежності від інших елеваторів та оперативно відвантажувати зернові культури.

Водночас про вартість контракту не повідомляється.

Укргазбанк надає послугу фінансового лізингу з 2017 року. Комунальні підприємства Запоріжжя, Житомира, Хмельницького та Львова вже модернізували свої парки пасажирського транспорту за допомогою лізингу від Укргазбанку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-