У НБУ назвали основні недоліки у діяльності обмінників

У НБУ назвали основні недоліки у діяльності обмінників

902
Укрінформ
Національний банк України у I півріччі 2018 року здійснив 506 перевірок структурних підрозділів небанківських фінансових установ з питань дотримання порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Перевірки здійснювались у Києві, а також у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях України», - йдеться в повідомленні.

У НБУ зазначають, що основні недоліки, виявлені у ході перевірок НФУ, - це ненадання матеріалів на письмовий запит уповноваженого працівника регулятора, здійснення валютно-обмінних операцій без документального оформлення, невідповідність залишків готівкових коштів у касі бухгалтерським документам.

Читайте також: НБУ уточнив умови залучення банками субординованого боргу

За результатами виявлених у ході перевірок недоліків у роботі структурних підрозділів НФУ надіслано листи на адресу керівників відповідних фінансових установ з вимогами надати пояснення та усунути виявлені недоліки. Під час проведення перевірок легальних пунктів з обміну валют уповноваженими працівниками Національного банку у I півріччі поточного року виявлено 39 нелегальних пунктів обміну валют у Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та м. Київ.

Інформацію про нелегальні обмінні пункти Національний банк надав правоохоронним органам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-