Нафта дешевшає на тлі ознак зростання пропозицій на світових ринках

Нафта дешевшає на тлі ознак зростання пропозицій на світових ринках

1043
Укрінформ
Ціни на нафту в понеділок знижуються всупереч страйку норвезьких нафтовиків і нульовій динаміці зростання кількості бурових, що діють у США. Тиск на ціни надає посилення тарифного протистояння між КНР і США, намір Дональда Трампа продати частину нафти із запасів.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com. 

Ф'ючерси на північноморську суміш Brent опустилися на 0,64 відсотка - до $74,85 за барель. Ф'ючерсні контракти на WTI торгувалися близько $70,54 за барель, що на 0,66 відсотка ниже від попереднього закриття.

Попри продовження страйку на одному з норвезьких родовищ, яке разом з перебоями в поставках лівійської нафти напружило вартість "чорного золота" минулого тижня, трейдери бачать ознаки зростання пропозицій на світових ринках. Зокрема, відновлений експорт сировини через морські термінали східної Лівії, а Росія заявила, що в разі дефіциту ресурсу значно збільшить нафтовидобування. У тому ж ключі висловилися представники ряду інших нафтовидобувних держав.

Додатковий негативний тиск на ціни може надати бажання Дональда Трампа продати частину нафти із стратегічних запасів США, вважає Стівен Іннес, глава департаменту торгівлі в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в брокерській компанії OANDA (Сінгапур).

Стратегічні запаси нафти складають в Сполучених Штатах приблизно 660 млн бар. і адміністрація Трампа розглядає питання про їх частковий розпродаж, свідчать дані Bloomberg.

Читайте також: Нафтогаз планує вийти на ринок іноземного капіталу

За станом на 09:45 за київським часом, ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 74,69 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 75,07 долара за барель, що на 26 центів нижче від рівня закриття торгів ($75,33).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-