В НБУ повідомили, скільки отримали на погашення боргу за кредитами рефінансу

В НБУ повідомили, скільки отримали на погашення боргу за кредитами рефінансу

Укрінформ
Національний банк України у I півріччі 2018 року отримав на погашення заборгованості за кредитами рефінансування неплатоспроможних банків 1,9 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Ця сума складалася з коштів, що надійшли від реалізації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заставного майна (активів) та коштів, отриманих з інших джерел. Зокрема, НБУ отримав 858,4 млн грн від реалізації майнових прав. Ще 434,8 млн грн надійшли від погашення ОВДП», - йдеться в повідомленні НБУ.

У НБУ зазначають, що обсяг погодження НБУ початкових цін реалізації майнових прав за заставленими кредитними договорами збільшився у 10 разів - до 75,4 млрд грн - в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року (7,9 млрд грн), що пов'язано з продовженням портфельного погодження реалізації активів. Стосовно інших джерел погашення заборгованості за кредитами рефінансування неплатоспроможних банків, то це були кошти від: реалізації нерухомого майна на суму 382,6 млн грн, прийняття іпотеки на баланс НБУ на суму 106,8 млн грн та погашення заборгованості за заставленими НБУ кредитними договорами, на суму 133,6 млн грн. 

За найвищу ціну (308 млн грн) у 1 півріччі 2018 року реалізовано майнові права, передані ПАТ «Дельта Банк» в заставу НБУ. 

Читайте також: НБУ очікує ріст резервів на кінець року до $20,7 мільярда

У I півріччі 2017 року НБУ отримав на погашення заборгованості за кредитами рефінансування неплатоспроможних банків 514,7 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-