Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,6%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,6%

877
Ukrinform
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 184 млн грн і на 10 липня 2018 року становить близько 30 млрд грн.

Про це повідомляє Нафтогаз України.

«Станом на 10 липня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 30 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 184 млн грн (0,6%)», - йдеться в повідомленні Нафтогазу.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить 21,4 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 312 млн грн (1,4%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась і становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ «Київенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 57 млн грн (1,4%). Сумарна заборгованість Київенерго становить близько 4 млрд грн.

Читайте також: Базова ціна газу в червні залишилася на рівні попереднього місяця

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 25,5 млрд грн, з них за 2018 рік - 9,3 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 154 млн грн (0,6%). 

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 30 млн грн (0,7%) і становить близько 4, 456 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась і становить 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-