Перші конкурси по малій приватизації можуть розпочатись наступного тижня - Кабмін

Перші конкурси по малій приватизації можуть розпочатись наступного тижня - Кабмін

1509
Ukrinform
Фонд державного майна України цього тижня підпише договори з авторизованими електронними майданчиками та вже наступного тижня зможе почати перші конкурси з продажу об'єктів малої приватизації.

Про це у Facebook написав міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко. 

«Плануємо, що вже на цьому тижні ФДМУ підпише договори з авторизованими електронними майданчиками та вже на наступному тижні ми зможемо почати перші конкурси з продажу. Наше завдання - провести приватизацію якісно, прозоро, з максимальним економічним ефектом для підприємств», - наголосив міністр Кабінету міністрів.

Він додав, що сьогодні провів нараду з керівництвом МЕРТ і ФДМУ щодо якнайшвидшого запуску малої приватизації.

«Сьогодні ранком провів нараду з першим заступником голови Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим та в.о. голови Фонду державного майна України Віталієм Трубаровим з питання якнайшвидшого запуску процесу малої приватизації. В підсумку ми домовились, що усі спірні питання, про які раніше повідомив ФДМУ, будуть швидко урегульовані», - написав Саєнко.

Читайте також: Мала приватизація: перші 10 торговельних майданчиків отримали акредитацію

Міністр повідомив, що МЕРТ разом із НКЦПФР опрацює умови продажу пакетів акцій державних компаній, уточнить деталі та додаткові умови проведення електронних аукціонів, й "ми швидко винесемо ці зміни на засідання уряду". Буде також підготовлено роз'яснення щодо введення інформації про умови електронних аукціонів та уточнено питання про внесення гарантійних внесків.

За словами Саєнка, 16 липня відбудеться засідання Міжвідомчої робочої групи з питань приватизації, на якому додатково розглядатиметься стан впровадження малої приватизації, а також підготовка до великої приватизації. 11 липня пройде відкрита зустріч з інвестиційними компаніями - потенційними учасниками оголошеного конкурсу на радників з підготовки об'єктів до приватизації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-