"Нібулон" будуватиме судна та елеватори у Єгипті

"Нібулон" будуватиме судна та елеватори у Єгипті

1787
Ukrinform
Компанія "Нібулон" передаватиме досвід на ринок Єгипту, будуватиме судна та елеватори, реконструюватиме ємності.

Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

“До кінця вересня-жовтня підпишемо меморандум щодо реалізації інвестиційного проекту в Арабській Республіці Єгипет. Будуватимемо самохідні судна ємністю до 2 тисяч тонн, реконструюватимемо і технічно переоснащуватимемо ємності елеваторів Єгипту, будуватимемо потужності для пришвидшення розвантаження зерна, щоб судна не простоювали”, – розповів Вадатурський.

Він зазначив, що промисловість Єгипту стрімко розвивається, в країні розвивається суднобудування, збільшується кількість населення. "Нібулон" долучиться до вирішення питання продовольчої безпеки.

“Для роботи на ринку Єгипту ми створимо окреме наше підприємство, що працюватиме на самоокупності, матиме доступ до кредитних ресурсів. Не за рахунок економіки України і доходів, що отримує компанія в Україні”, – уточнив гендиректор компанії.

Серед переваг реалізації цього інвестиційного проекту Вадатурський назвав можливість з’єднати сільгоспвиробників України із переробниками у Єгипті та отримати вищу ціну продукції, усунути компанії-посередники та реалізувати сільгосппродукцію безпосередньо кінцевим споживачам у Єгипті.

На сторінці компанії у Facebook повідомляється, що "Нібулон" планує інвестувати в логістичну інфраструктуру Єгипту і передати свій успішний досвід у сфері відродження річок як транспортних артерій країни. Інвестиційний проект також буде включати зведення флоту на суднобудівних заводах країни для перевезення зерна річкою Ніл та її рукавами.

Читайте також: Нібулон розширює співпрацю з європейськими виробниками біоетанолу

«Це довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій до 2 млрд дол. США і розрахована на 7-10 років. Першим етапом цього проекту на 2018-2019 роки є інвестування до 200 млн доларів. Реалізація програми передбачає також відкриття підприємства компанії "Нібулон", яке буде працювати на території Єгипту і в рамках єгипетського законодавства”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в 2017 році в Каїрі (Єгипет) FAO та "Нібулон" підписали Меморандум про співпрацю для покращення продовольчої безпеки Єгипту та ефективності роботи єгипетських компаній, які займаються виробництвом зернових, їх зберіганням і транспортуванням.

ТОВ СП "Нібулон" є одним із найбільших в Україні виробників і експортерів сільськогосподарської продукції (пшениця, ячмінь, ріпак, кукурудза, сорго, соя, соняшник та ін.). Компанія має 22 виробничі підрозділи, розташовані в дев’яти областях України. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-