Будівельна галузь зросла на 2% за січень-травень - Мінрегіон

Будівельна галузь зросла на 2% за січень-травень - Мінрегіон

Укрінформ
Підприємства України за підсумками перших 5 місяців 2018 року вже виконали будівельні роботи на суму 36,3 млрд грн. Індекс будівельної продукції відносно до аналогічного періоду 2017 року склав 101,8%.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, повідомляє Урядовий портал.

«За 5 місяців 2018 року будівельні підприємства України вже виконали роботи на понад 36 млрд грн. Це не тільки будівельні, а й монтажні та інші роботи, які виконуються під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального чи поточного ремонту. Минулого року галузь показала неабиякий ривок у зростанні і зараз, у 2018 році, продовжує стабільно розвиватися. За січень-травень вона зросла ще на 2%. Це означає, що ми нарешті зрушили з мертвої точки, і є всі перспективи, що така позитивна тенденція збережеться і в подальших роках», - сказав він.

За цей період індекс будівництва інженерних споруд склав 102,7%, будівель - 101% (житлових - 102%, нежитлових - 99,9%).

У розрізі регіонів лідерами за обсягами виконання будівельних робіт стали Дніпропетровська область (3,9 млрд грн), Харківська область (3,9 млрд грн), Одеська область (3,6 млрд грн) та м. Київ (8,9 млрд грн). Лідери за темпами росту - Чернівецька (152,4%) та Рівненська (124,2%) області.

Читайте також: Енергоефективність: У Харкові презентували проект допомоги ОТГ

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 80% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти - 10,7% та 9,3% відповідно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-