Держенергоефективності та Укргідроенерго підписали Меморандум про співпрацю

Держенергоефективності та Укргідроенерго підписали Меморандум про співпрацю

Укрінформ
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України і приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" розвиватимуть співробітництво у "чистій" енергетиці. 

Про це підписано відповідний Меморандум, повідомляє управління комунікації та зв'язків з громадськістю Держенергоефективності.

"Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із генеральним директором найбільшої гідрогенеруючої компанії в Україні «Укргідроенерго» Ігорем Сиротою підписали Меморандум про співробітництво у відновлюваній енергетиці", - йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадують, що до складу компанії входять десять станцій на річках Дніпро та Дністер, а загальна встановлена потужність гідроагрегатів на станціях товариства у 2017 році досягла 5 747 МВт.

«Переконаний, що співпраця з «Укргідроенерго» дозволить зробити значний внесок у розбудову гідроенергетики України, що є одним з ключових секторів відновлюваної енергетики", - сказав Савчук.

 Він додав, що Енергетичною стратегією України до 2035 року поставлено мету - досягти 25% «чистої» енергії у загальному первинному постачанні енергії та формування ефективного енергетичного балансу країни, включаючи гідрогенеруючі потужності.

Об'єднавши зусилля, сторони працюватимуть над стимулюванням виробництва електроенергії з «чистих» джерел та залученням інвестицій у проекти гідроенергетики, зазначають у Держенергоефективності.

Читайте також: Енергоефективні заходи підприємств в Україні підтримуватимуть фінансово

Савчук та Сирота підтвердили необхідність залучення міжнародних інвестицій, у тому числі для продовження будівництва Канівської гідроакумулюючої електростанції потужністю 1 ГВт. 

"Під час переговорів із Ігорем Сиротою С.Савчук підтвердив необхідність залучення міжнародних інвестицій, у тому числі щодо Канівської ГАЕС", - інформує управління комунікації. 

Зазначається, що введення в експлуатацію ГАЕС дозволить забезпечити покриття навантаження в пікових періодах, сприятиме ефективному регулюванню вітрових та сонячних електростанцій.

Також голова агентства відзначив, що впродовж останніх кількох років спостерігається всезростаючий інтерес інвесторів до роботи на українському ринку. 

«Залучені 1,1 млрд євро «зелених» інвестицій за останні 3 роки - це лише старт і сигнал міжнародній спільноті про відкриття ринку «зелених» проектів обсягом щонайменше 10 млрд євро, які необхідні для реалізації Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року», - наголосив Савчук.

Як повідомлялося, будівництво Канівської ГАЕС - один із пріоритетних проектів Укргідроенерго. Канівська ГАЕС має стати третьою гідроакумулюючою електростанцією компанії разом із Київською та Дністровською ГАЕС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-