У Києві відкрили Торговий дім Азербайджану

У Києві відкрили Торговий дім Азербайджану

1450
Ukrinform
У столиці 22 червня урочисто відкрили Торговий дім Азербайджану в Україні. 

Захід відбувся за участю міністра економіки Азербайджанської Республіки Шахіна Мустафаєва та першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

“Ми зацікавлені у співпраці з Україною, і Торговий дім сприятиме реалізації спільних бізнес-ініціатив. Будемо обговорювати відкриття таких торгових домів також у регіонах України. У складі делегації приїхали представники майже 30 компаній, які представляють продукцію в Торговому домі”, - зазначив Мустафаєв.

Серед представленої продукції - чаї, мінеральні води, алкогольні напої, косметика, автомастила та інші.  

За словами Мустафаєва, в Азербайджані зареєстровано 150 українських компаній.

Кубів у свою чергу наголосив на важливості розвитку двостороннього співробітництва між країнами, зміцненні торговельно-економічної взаємодії між країнами. 

“Однією зі спільних цілей є збільшення обсягів взаємної торгівлі до $1 млрд щорічно. Наступним кроком для співпраці стане відкриття Торгового дому України у Баку. Уже зараз понад 30 компаній висловили зацікавленість з цього приводу”, - зазначив Кубів.

Читайте також: Туреччина й Україна погодили 90% позицій щодо зони вільної торгівлі - Кубів

Він повідомив, що обсяги торгівлі між Україною і Азербайджаном у 2017 році зросли у 2,7 раза порівняно з 2016-м і становили $772,1 млн, а за 4 місяці 2018 року обсяги зросли до відповідного минулорічного періоду на 41% до $268,2 млн.

Кубів також повідомив, що вже досягнуто домовленостей про науково-технічне співробітництво між Науково-дослідницьким інститутом виноградарства та виноробства Міністерства сільського господарства Азербайджанської Республіки та Науковим центром "Український інститут вина". 

Як раніше повідомляв Укрінформ, Україна і Азербайджан посилять також співпрацю в енергетичній сфері.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-