Торговельна війна: Туреччина запроваджує мита на деякі американські товари

Торговельна війна: Туреччина запроваджує мита на деякі американські товари

757
Ukrinform
Туреччина запроваджує мита на майже два десятки американських товарів у відповідь на додаткові мита Вашингтона на сталь та алюміній.

Про це заявив міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекчі, інформує Daily Sabah

"Весь митний тягар, який накладається Туреччиною на США, відповідає додатковим витратам, з якими зіштовхується Туреччина через накладені на неї мита від США", - сказав він.

Туреччина запровадить мита на імпорт американського вугілля, паперу, волоських горіхів, мигдалю, тютюну, необробленого рису, віскі, автомобілів, косметики, машинного устаткування та нафтохімічної продукції.

Згідно з документами, які турецька сторона подала до Світової організації з торгівлі, сума надходжень від мита сягатиме 267 мільйонів американських доларів від загальної вартості товарів, експортованих зі США до Туреччини, на суму 1,8 мільярдів доларів.

Читайте також: Євросоюз увів додаткові мита на імпорт із США обсягом до €2,8 мільярдів

Як повідомляв Укрінформ, 1 червня адміністрація Дональда Трампа заявила про запровадження додаткових тарифів на сталь (25%) та алюміній (10%) з Мексики, Канади, а також Європейського Союзу. У відповідь, зокрема, уряд Канади пообіцяв також підняти митні тарифи для продукції зі США за принципом повноцінної компенсації "долар за долар".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-