SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Україна та Ізраїль домовились щодо Угоди про вільну торгівлю - 20.06.2018 09:53 — Новини Укрінформ
Україна та Ізраїль домовились щодо Угоди про вільну торгівлю

Україна та Ізраїль домовились щодо Угоди про вільну торгівлю

Фото
1416
Ukrinform
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін погодив на політичному рівні з керівництвом Ізраїлю готовність Угоди про вільну торгівлю.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Одним із головних підсумків візиту Павла Клімкіна стало узгодження з вищим керівництвом Держави Ізраїль на політичному рівні готовності Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, переговори щодо якої тривали майже 6 років", - йдеться у повідомленні. 

Україна та Ізраїль домовились щодо Угоди про вільну торгівлю / Фото: mfa.gov.ua

У МЗС поінформували, що 19 червня в Єрусалим відбулося 11-те засідання Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва під співголовуванням Павла Клімкіна та міністра з питань охорони навколишнього середовища, міністра у справах Єрусалиму та спадщини Держави Ізраїль Зєева Елькіна.

Читайте також: Клімкін обговорив з патріархом Єрусалимським майбутнє Української помісної церкви

У ході засідання сторони обговорили низку питань спільної зацікавленості, зокрема в сфері торгівлі та інвестицій, сільського господарства та управління водними ресурсами, енергетики та зв'язку, стандартизації та туризму. 

Глава МЗС України також зустрівся з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, в першу чергу майбутній візит прем’єр-міністра Ізраїлю в Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-