Кабмін ініціює посилення відповідальності за порушення закону "маски-шоу стоп"

Кабмін ініціює посилення відповідальності за порушення закону "маски-шоу стоп"

759
Ukrinform
Кабінет міністрів на засіданні в середу планує схвалити законопроект про посилення відповідальності правоохоронців за порушення закону про захист бізнесу від тиску.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми сьогодні винесемо (на розгляд - ред.) зміни до закону і будемо пропонувати парламенту підтримати наш урядовий закон про зміни до закону "маски-шоу стоп". Вони будуть посилювати відповідальність правоохоронців за порушення цих норм", - сказав Гройсман.

При цьому він зазначив, що чесні правоохоронці, які не порушують закон, не тиснуть на підприємців безпідставно, можуть працювати спокійно, бо уряд також підтримуватиме їх.

Як повідомляв Укрінформ, 16 листопада 2017 року Верховна Рада ухвалила закон, що передбачає обов'язкову відеофіксацію обшуку у підприємців під час досудового розслідування. За відповідний закон № 7275 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» тоді проголосували 312 депутатів.

Читайте також: Електронні чеки звільнять бізнес від "касового рабства" – Прем'єр

Ухвалений документ реформує інститут обшуку і вилучення речей у власників підприємств під час досудового розслідування кримінальних проваджень і підвищує рівень їх захисту. Закон, зокрема, передбачає обов’язкову відеофіксацію проведення такої слідчої дії, як обшук. При цьому відеозапис, забезпечений слідчим чи прокурором, є невід’ємним додатком до протоколу обшуку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-