Аграрії прогнозують втрати до половини врожаю зернових через посуху

Аграрії прогнозують втрати до половини врожаю зернових через посуху

Укрінформ
Аграрії південних, центральних та східних областей прогнозують втрати до 50% врожаю зернових через посуху.

Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської аграрної ради. 

"Аграрії південних, центральних та східних областей скаржаться на посуху та прогнозують втрати до 50% врожаю зернових. Зокрема, найбільше скарг поступило від сільгоспвиробників Херсонської, Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Запорізької і Вінницької областей", - йдеться в повідомленні.

За результатами проведеного опитування членів Всеукраїнської Аграрної Ради, стало відомо, що найбільше постраждали пшениця та ячмінь, адже в деяких регіонах нашої держави дощів майже не було вже впродовж кількох місяців.

При цьому сільгоспвиробники зазначають, що точні суми збитків можна буде рахувати вже ближче до моменту збору врожаю.

У травні Мінагро повідомляло, що завдяки сприятливим погодним умовам, які склалися зимою-весною 2018 року, стан озимих в Україні найкращий за всю історію спостережень.

Читайте також: Артемсіль презентувала нову харчову продукцію

«Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР) - це добровільна, неурядова організація, що об’єднує виробників з усієї України для спільного захисту інтересів аграрного сектору України та забезпечення його сталого розвитку. Наразі до складу ВАР входить 450 господарств з різних областей. Загальна площа земельного фонду членів спілки становить 2,1 млн га.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-