Мінфін удосконалив порядок формування плану документальних перевірок платників

Мінфін удосконалив порядок формування плану документальних перевірок платників

Укрінформ
Внесеними змінами, зокрема, оновлено перелік критеріїв ризику від провадження діяльності платників податків та поділ їх за ступенями.

Про це повідомляється на сайтв ДФС.

Внесеними змінами вдосконалено процедури формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, оновлено перелік критеріїв ризику від провадження діяльності платників податків та поділ їх за ступенями, повідомляє ДФС.

Зокрема, до переліку критеріїв ризику для платників податків — юридичних осіб включено 28 нових критеріїв.

Читайте також: Уряд підтримав впровадження “єдиного вікна” для спрощення митних процедур

Так, у оновленому Порядку для платників податків — юридичних осіб визначено 69 критеріїв ризику несплати податків, у тому числі 21 — високого ступеня ризику, 20 — середнього та 7 — незначного. Для банківських установ — 25, небанківських установ — 29, постійних представництв та представництв нерезидентів — 16, суб’єктів господарювання — учасників ЗЕД — 21, платників податків – фізичних осіб — 27, платників податків — юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ — 21.

Використання зазначених критеріїв дозволяє задіяти механізм першочергового реагування на ті підприємства, щодо яких існує велика вірогідність недоплати або приховування об’єкта оподаткування, йдеться в повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-