Нефьодов: В Україні половина держпідприємств - кандидати на банкрутство

Нефьодов: В Україні половина держпідприємств - кандидати на банкрутство

Укрінформ
Лише під Кабінетом міністрів України перебувають близько 3450 держпідприємств. З них близько половини не працюють, фактично, вони є кандидатами на банкрутство.

Про це сказав в інтерв'ю DW перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

З його слів, лише під Кабінетом міністрів України перебувають близько 3450 держпідприємств. З них близько половини не працюють, фактично, вони є кандидатами на банкрутство, але це не означає, що там немає чого продавати.

На думку Максима Нефьодова, навпаки, це великі можливості для інвестицій. "Недоцільно приватизовувати ті об'єкти, які мають стратегічне значення для держави, або ті, де ринок не готовий поки взяти на себе всю відповідальність. Наприклад, у Японії є атомні електростанції, які належать приватним власникам. Зрозуміло, що в Україні має пройти ще багато десятків років, перш ніж ми зважимося на такий крок", сказав він.

Читайте також: Уряд пришвидшує виконавчу владу з проектом адресної монетизації пільг

Максим Нефьодов також підкреслив, що приватизація є одним з пріоритетів уряду. Водночас вона - одна зі сфер, в якій досягнуто не дуже багато прогресу з 2014 року.

"Саме для цього ми і змінюємо приватизаційний процес. Перші аукціони з так званої "малої приватизації", тобто всі об'єкти, окрім 50 найбільших, почнуть оголошуватися з кінця червня. У той же час щодо топ-50 об'єктів уряд нещодавно затвердив перелік перших, які підуть на приватизацію. Ми очікуємо, що першою компанією, яка буде готова до цього, буде "Центренерго", зазначив Максим Нефьодов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-