Проблем з електроенергією на Луганщині не буде - рішення Кабміну

Проблем з електроенергією на Луганщині не буде - рішення Кабміну

964
Ukrinform
Уряд вирішив принципове питання для будівництва електропідстанції у Кремінній на Луганщині - надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянок для будівництва підстанції.

Про це інформує прес-служба Луганської обласної державної адміністрації. 

"На засіданні Кабінету Міністрів України прийнято розпорядження стосовно надання дозволу державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною загальною площею 18,9191 гектарів. ... Передбачено, що земельні ділянки будуть надані зазначеному підприємству в постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об’єкта передачі електричної енергії – підстанції 500 кВ «Кремінська» із заходами повітряних ліній 500 кВ Донбаська – Донська та 220 кВ Кремінська – Ювілейна», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що згадані ділянки вилучаються із постійного користування державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство».

«Реалізація проекту дозволить з’єднати область з об’єднаною енергетичною системою України, забезпечивши надійне постачання електричної енергії на Луганщину. Питання є стратегічним, а його вирішення допоможе налагодити роботу великих промислових підприємств регіону та залучити додаткові інвестиції на територію області», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко, коментуючи рішення уряду.

Зазначається, що в районі вже проведено підготовчі заходи.

Читайте також: Економіка України може вийти на докризовий рівень в 2021 році - Кубів

Як відомо, з початком окупації частини Луганської області решта її території залишилась на так званому енергетичному острові, відрізаною від об'єднаної енергетичної системи України. Єдиним джерелом електропостачання на ці території є Луганська теплова електростанція в м. Щастя на самісінькій лінії розмежування. Підстанція в Кремінній необхідна для усунення ризиків у результаті активізації бойових дій опинитись у повній темряві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-