Заміна податку в Україні: Порошенко розповів про рекомендацію Естонії

Заміна податку в Україні: Порошенко розповів про рекомендацію Естонії

2502
Ukrinform
Українські виробники та інвестори підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал, а міжнародні партнери готові надати консультативну допомогу у його запровадженні.

Як наголосив Президент Петро Порошенко у коментарі представникам ЗМІ, це питання обговорювалось сьогодні під час зустрічі з українськими виробниками та інвесторами.

«Ми сьогодні дійсно порушили це питання під час зустрічі з українськими виробниками. І переконалися у потужній підтримці тих виробників, які інвестують в Україну, які створюють нові робочі місця, які займаються виробництвом, які намагаються інвестувати в ті чи інші галузі в тих чи інших регіонах, у потужній стовідсотковій підтримці заміни податку на прибуток податком на виведений капітал», - цитує главу держави його прес-служба.

Читайте також: Порошенко підписав закон про підтримку українського суднобудування

Президент також зазначив, що це питання обговорювалося напередодні під час переговорів із президентом Естонії Керсті Кальюлайд, оскільки в цій країні податок на виведений капітал давно запроваджений.

«Рекомендація Естонії: перше – це не призвело до скорочення бюджетних надходжень. Друге – це дуже ефективно працює в країнах Європейського Союзу. Третє – вони готові надати нам радників і захищати разом з нами ефективність цього засобу. І четверте – дискредитація цього податку з боку окремих лобістів не пройде», - підкреслив він.

Порошенко зауважив, що такий крок спростить систему оподаткування і стимулюватиме інвестиції в Україну, «які нам потрібні як повітря».

Президент додав, що це необхідно враховувати при бюджетному плануванні, і зазначив: це -потужний і ефективний засіб для того, щоб забезпечити економічне зростання.

Глава держави закликав народних депутатів якнайшвидше взятися за розгляд відповідного законопроекту.

фото: прес-служба Президента

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-