Гройсман привітав банківських працівників з професійним святом

Гройсман привітав банківських працівників з професійним святом

Укрінформ
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав працівників банківських установ України з професійним святом і побажав нових досягнень. 

Текст його вітання розміщено на Урядовому порталі.

"Банківська система будь-якої країни є кровоносною системою національної економіки. Від стану банківської галузі залежить інтенсивність економічних процесів та інвестиційний клімат, стабільність національної валюти та загальний стан бізнесу. Зупинка роботи банків неодмінно призвела б до колапсу усього господарського життя у країні", - зазначив Гройсман.

За його словами, після складної, майже катастрофічної ситуації у 2014 році вдалося значно оздоровити банківську сферу України.

"Завдяки правильним, оперативним та злагодженим діям Національного банку та уряду нам вдалося уникнути дефолту, ліквідувати фіктивні та неплатоспроможні банки, повернути довіру міжнародних фінансових установ, розпочати реформу усієї банківської галузі. Зміни в банківській системі працюють на пожвавлення економіки", - зазначив Гройсман.

При цьому він констатував, що попереду ще багато роботи з реформування банківського сектору. Водночас, на переконання Прем'єр-міністра, "фаховий рівень та професіоналізм вітчизняних працівників банків дасть змогу нам здійснити усе заплановане".

Читайте також: Частка безготівкових розрахунків в Україні зросла майже до 45% - НБУ

Глава уряду висловив подяку всім банківським працівникам України за складну і кваліфіковану працю та відданість справі й побажав здоров’я, кар’єрного росту та нових досягнень.

Як повідомлялося, День банківських працівників відзначається щороку 20 травня.

Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента "Про День банківських працівників" від 6 березня 2004 року "враховуючи важливу роль банківської системи та значний внесок працівників цієї галузі в розвиток економіки держави та забезпечення фінансової стабільності".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-