Кошти платників податків мають використовуватися на потреби громад - Президент

Кошти платників податків мають використовуватися на потреби громад - Президент

916
Ukrinform
Якщо політики на місцях використовуватимуть кошти не за призначенням, буде ухвалене рішення щодо контролю за напрямками використання бюджетних грошей.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з активом Хмельницької області, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Левова частка грошей через реалізацію програми децентралізації віддана громадам, щоб кожна копійка платника податків працювала на громаду, на українців. Але є певні ініціативи: покладімо гроші місцевих бюджетів на п'ять років на банківський рахунок і будемо заробляти на депозиті. У нас що тут - банківський бізнес чи служіння народу? ... Зупиніться. Вам гроші давали для цього. А ні - буде прийнято рішення, яке буде контролювати і регламентувати напрямки використання місцевих грошей", - наголосив глава держави.

Читайте також: Порошенко: Українці - європейська нація, яка зробила свій цивілізаційний вибір

Він акцентував, що кожна копійка має бути інвестована у школи, нові дороги, освітлення, побудову програми сільської медицини, а не спрямовуватися на підкуп виборців "у надії, що за тебе проголосують".

Президент також нагадав, що у зведеному бюджеті України місцеві бюджети вперше цього року становлять 51%, а державний лише – 49. 

Водночас Порошенко зауважив, що держбюджет за останні чотири роки зріс удвічі, а місцеві - у 3-4 рази.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-