Гройсман каже, що обсяг субсидій визначатиметься рівнем розвитку економіки

Гройсман каже, що обсяг субсидій визначатиметься рівнем розвитку економіки

Укрінформ
Запланована на січень наступного року монетизація субсидій підвищить адресність виплат, унеможливить зловживання в цій сфері і додасть прозорості процесу соціальної допомоги.

Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

«З 1 січня ми маємо провести монетизацію субсидій. Люди отримають кошти і будуть самі за ці кошти оплачувати комунальні послуги. Ситуація буде прозорою, ефективною та адресною», - сказав Гройсман.

При цьому він додав, що обсяг допомоги визначатиметься рівнем розвитку економіки. «Соціальна політика, яку я сповідую, грунтується не на запозиченнях, а на реальному зростанні економіки», - підкреслив прем’єр.

Читайте також: Гройсман: Ми вийдемо на монетизацію субсидій з 1 січня

Як зазначається, у квітні цього року уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись грошима, а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином, монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності.

Разом з тим, державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує. Зловживання в цій сфері будуть виявлятися і присікатися. Люди, які просто приховують свої статки, не зможуть користуватися програмою і паразитувати за кошт платників податків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-