Британський журнал відзначив Харків за економічну ефективність

Британський журнал відзначив Харків за економічну ефективність

Укрінформ
Британський журнал fDi Magazine, який є спеціалізованим виданням газети Financial Times, назвав Харків кращим з великих європейських міст у номінації «Економічна ефективність».

Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради. 

"18 травня Харківський міський голова Геннадій Кернес отримав сертифікат про перемогу в рейтингу fDi Magazine (спеціалізованого видання Financial Times) «Європейські міста та регіони майбутнього 2018-2019». У категорії «Краще велике європейське місто» Харків переміг у номінації «Економічна ефективність». Нагороду вручила головний редактор видання Кортні Фінгар", - йдеться у повідомленні.

Фінгар, яка приїхала на конференцію «Харків: розвиток та інвестиції», зазначила, що експерти їхнього видання збирають об'єктивні дані й аналізують їх у кількох категоріях.

"Харків - велике місто, і це дуже конкурентна категорія, оскільки в Європі багато міст-важкоатлетів, розвинених і стабільних. Але наші експерти враховують також промисловий потенціал, людський капітал і стиль життя, бо ці показники дуже важливі для інвесторів. У Харкові найнижчий рівень безробіття в Україні, він лідирує за кількістю великих інфраструктурних проектів, у фінансуванні освіти та залученні молоді до інтелектуальної роботи. Сукупність цих факторів робить його привабливим місцем для вкладень у різних напрямках», - наголосила редактор.

Читайте також: Британія зацікавилася децентралізацією на Сумщині

Мер Харкова Геннадій Кернес подякував за високу оцінку результатів спільної роботи харків'ян.

На своїй сторінці у Facebook він нагадав, що цю нагороду місто отримує втретє за п'ять років. 

Директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер, який був присутнім на церемонії, зазначив, що результат аналізу Financial Times - це незалежна і якісна оцінка, яка потрібна бізнесу.

Як поінформували у мерії, за останній рік Харківська міська рада домовилася відразу про кілька великих інвестицій: Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк виділили 320 млн євро на продовження будівництва метрополітену і вагони для нього, Світовий банк вкладає 40 млн дол. у будівництво багатофункціонального комплексу з переробки та утилізації побутових відходів, тривають програми іноземних інвесторів з реконструкції очисних споруд, модернізації тепломереж, енергоефективності житла, оновлення наземного громадського транспорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-