У МЕРТ розробляють критерії захисту критичної інфраструктури

У МЕРТ розробляють критерії захисту критичної інфраструктури

Укрінформ
У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі працюють над розробкою проекту закону «Про критичну інфраструктуру та її захист», де буде визначено головні засади державної політики у цій сфері. 

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ. 

«У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України вдруге відбулось засідання робочої групи з удосконалення захисту об'єктів критичної інфраструктури, створеної при міністерстві. Темою дискусії стало обговорення пропозицій до вироблення на законодавчому рівні механізму створення та функціонування державної системи захисту критичної інфраструктури. За результатами засідання досягнуто домовленостей щодо роботи над розробкою проекту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист»», - йдеться в повідомленні МЕРТ.

У законопроекті, зокрема, буде визначено головні засади державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури; повноваження суб'єктів державної системи захисту критичної інфраструктури; сектори та режими функціонування державної системи захисту критичної інфраструктури, а також критерії віднесення об'єктів, їх категоризація та паспортизація.

Читайте також: Експорт товарів з України у першому кварталі зріс на понад 10% - МЕРТ

«Чітке визначення об'єктів, які відносяться до критичної інфраструктури й, відповідно, потребують посилених заходів захисту, а також закріплення у проекті закону повноважень державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури забезпечить належну організацію захисту найважливіших для держави об'єктів. У майбутньому це дасть змогу запровадити якісно новий та сучасний рівень державного управління безпековими ризиками і дозволить забезпечити стійкість критичної інфраструктури до загроз усіх видів», - зазначив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-