Гаазький суд завершив усні слухання у справі про збитки Нафтогазу від анексії Криму

Гаазький суд завершив усні слухання у справі про збитки Нафтогазу від анексії Криму

Укрінформ
Гаазький трибунал у четвер завершив усні слухання у справі за позовом НАК "Нафтогаз України" та його дочірніх компаній проти Російської Федерації щодо відшкодування збитків, завданих через анексію Криму.

Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".

"17 травня в Гаазі завершилися усні слухання у справі за позовом семи компаній групи Нафтогаз проти Російської Федерації щодо порушення нею своїх зобов’язань за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, протягом 14-17 травня Трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі провів слухання з питань юрисдикції Трибуналу та відповідальності за порушення угоди.

Питання збитків буде розглянуто та вирішено Трибуналом на другій стадії розгляду справи, після винесення рішення щодо юрисдикції та відповідальності.

Очікується, що Трибунал винесе перше рішення у справі у першому кварталі 2019 року.

Читайте також: Україна втратила від агресії РФ майже $100 мільярдів - Аслунд

Як повідомлялося, НАК «Нафтогаз України» та шість компаній, що входять в групу Нафтогаз – ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укртранснафта», ДП «Лікво» та ДК «Газ України» – 15 вересня 2017 року подали до трибуналу позовну заяву про відшкодування збитків, завданих незаконною експропріацією Російською Федерацією активів групи в АР Крим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-