Реформи дають змогу акумулювати ресурс економічного зростання - Гройсман

Реформи дають змогу акумулювати ресурс економічного зростання - Гройсман

Укрінформ
Економічні та соціальні реформи, які наразі проводить уряд, дають змогу акумулювати ресурс економічного зростання, а не ресурс запозичень, які формують боргове навантаження на бюджет. 

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час виїзного засідання колегії Мінсоцполітики у Харкові за участю представників регіональних органів Мінсоцполітики, обласних та районних адміністрацій об’єднаних громад, повідомляє Урядовий портал. 

«Ключовий пріоритет роботи уряду – економіка, яка має абсолютно якісні можливості для зростання. А зростання – це можливість забезпечення людей роботою, зарплатою, це змінюватиме життя в країні в багатьох сферах... Ресурс, який ми акумулюємо, - це ресурс не запозичень, а ресурс національної економіки», - сказав Гройсман.

Він навів дані Державної служби статистики, за якими в 1 кварталі поточного року зростання ВВП становило 3,1%.

Читайте також: Уряд продовжив діяльність Централізованої закупівельної організації

"Цифра в 3% говорить про те, що ми починаємо відновлювати зростання. І говорячи мовою реальних цифр, зростання в 3-5% означає вироблення на 471 млрд грн продукції і послуг більше, аніж у минулому році. Зростання в понад 5% - реальне і відповідає нашим можливостям. Це нові робочі місця, вищі зарплати, формування зростаючих місцевих та центрального бюджетів», - наголосив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-