Українська ГТС на 100% здатна постачати газ у Європу - Гройсман

Українська ГТС на 100% здатна постачати газ у Європу - Гройсман

Укрінформ
Українська газотранспортна система на 100% здатна постачати газ до споживачів у Європі.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі спікером парламенту Латвії Інарою Мурнієце, повідомив глава уряду в Тwitter.

“Один із різновидів гібридної зброї Росії: намагання побудувати Nord Stream 2. РФ хоче поставити в енергетичну залежність всіх партнерів. У цьому проекті більше політики. Для забезпечення газом споживачів у Європі є ГТС України, яка здатна на 100% виконати всі зобов’язання”, - заявив Гройсман.

Він запевнив Мурнієце у тому, що високо цінує добрі партнерські відносини на всіх рівнях між двома країнами. “Ми відчуваємо підтримку Латвії на міжнародній арені, у питаннях суверенітету України, анексії Криму. Дякую за розуміння спільності загроз”, - додав Прем’єр-міністр.

Читайте також: Україна розраховує на підтримку Швеції у протидії Nord Stream 2 - віце-прем’єр

Зі свого боку спікер парламенту Латвії наголосила, що побудова Керченського мосту в Криму не може бути затверджена жодними цивілізованими нормами. “Наша думка незмінна: зберігати тверді санкції проти Росії через анексію Криму”, - сказала вона.

Як повідомлялося, президент Росії Володимир Путін у вівторок, 15 травня, відкрив автомобільний рух через новозбудований міст, що з'єднує РФ та анексований нею Крим.

Світова спільнота засудила будівництво Росією Керченського мосту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-