Проблеми у взаємодії держави та агробізнесу обговорюють на форумі у Києві

Проблеми у взаємодії держави та агробізнесу обговорюють на форумі у Києві

Укрінформ
У Києві у середу проходить V Міжнародна конференція гравців аграрного бізнесу Agri Invest Forum, у ході якої більше тисячі учасників обговорять проблеми взаємодії держави та аграрного бізнесу.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні на форумі ми висловлюємо консолідовану позицію стосовно необхідності вирішення проблем в агросекторі, що повязані із несприятливим законодавством. Так, прийняте у 2017 році рішення про відміну відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку призведе до збитків для аграріїв в 14-16 млрд грн на рік та нерентабельності вирощування цих культур», – зазначив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

Під час панельних дискусій учасники також обговорюють перспективи відкриття ринку землі та аспекти захисту від рейдерських атак, збільшення мита на ввезення добрив з Росії, заходи оптимізації ведення бізнесу, інструменти фінансування та управління ризиками.

Читайте також: Україна у цьому маркетинговому році експортувала 35 мільйонів тонн зернових

У ході конференції йтиметься про державну підтримку аграрної галузі у поточному році. Учасники проаналізують ефективність державних дотацій у 2017 та 2018 роках та обговорять дію механізму 25% державної компенсації за купівлю сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

У заході беруть участь представники ключових міністерств, народні депутати України, представники посольств, міжнародні організації (USAID, IFC, IMF, World Bank, EBRD) та ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-