Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зріс на 4,3%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зріс на 4,3%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем збільшилась на 1,356 млрд грн.

Про це повідомляє «Нафтогаз України». 

«Станом на 15 травня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 32,9 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 1 356 млн грн (4,3%)», - йдеться в повідомленні.

У Нафтогазі зазначають, що зростання заборгованості ТКЕ, ТЕЦ та газозбутових підприємств протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у квітні 2018 року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 25-го числа поточного місяця.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає 28,1 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 2,717 млрд грн (10,7%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та складає 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилась на 673 млн грн (16,9%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 4,6 млрд грн.

Читайте також: Нафта дешевшає на тлі даних про зростання запасів

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 28,2 млрд грн, з них за 2018 р. — 11,8 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість збільшилась на 923 млн грн (3,4%). 

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ) у порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 433 млн грн (10,1%) та складає близько 4,708 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів у порівнянні з минулим тижнем майже не змінилась (зменшилась на 68 тис. грн) та складає 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-