На державній донецькій шахті відкрили нову лаву і очікують на прибуток

На державній донецькій шахті відкрили нову лаву і очікують на прибуток

Укрінформ
На Донеччині, на вугільній шахті "Південнодонбаська 1", запустили нову лаву.

Про це повідомляє у Facebook голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. 

"Відкрили нову лаву на державному підприємстві "Шахтоуправління "Південнодонбаське 1", - йдеться у повідомленні.

Очільник області зазначив, що на сьогоднішній день на шахті видобувають 1200-1300 т вугілля на добу, а для того щоб отримувати прибуток, потрібно видобувати 2100-2200 т. Очікують, що нова лава приблизно за місяць даватиме півтори тисячі тонн, що зробить шахту прибутковою, дозволить не отримувати дотації, а навпаки - наповнювати державний бюджет і погашати борги, які накопичилися раніше.

Запасів вугілля на новій лаві - на 200-250 днів роботи. Це важливо, наголошує Жебрівський, тому що завдяки цьому вдасться зберегти робочі місця.

Читайте також: Насалик запропонує Кабміну не міняти ціну на газ для населення

На "Південнодонбаській" готові запустити ще дві лави, і тоді роботи вистачило б на півтора року. Але для цього Міністерство вугільної промисловості має вкласти 230 млн грн. Ці вкладення окупляться приблизно за 8 місяців, вважає голова обладміністрації.

"Вбачаю для себе задачу допомогти шахті отримати кошти на розвиток. Сьогодні спустився у шахту задля запуску нової лави: хочу на власні очі бачити, як працюють люди, хочу детально вивчити ситуацію на цій шахті, щоб мати моральне право просити грошей у держави на розвиток цього підприємства, доносячи грунтовну інформацію до високих міністерських кабінетів", - написав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-