Президент затвердив ратифікацію угоди з МБРР щодо кредитування середнього бізнесу

Президент затвердив ратифікацію угоди з МБРР щодо кредитування середнього бізнесу

Укрінформ
Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію гарантійної угоди між Україною та МБРР для кредитування малого та середнього бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав закон України "Про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку", прийнятий Верховною Радою 5 квітня", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, угода створює правові рамки для розвитку співробітництва між сторонами, залучення в економіку України довгострокових інвестиційних ресурсів у обсязі 150 млн доларів США під державні гарантії. Документ передбачає отримання ПАТ "Укрексімбанк" як позичальником кредитних коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку для надання українським підприємствам малого та середнього бізнесу середньо- та довгострокового фінансування виробничих потреб: інвестиційне кредитування та фінансування обігового капіталу.

Читайте також: Рада ратифікувала гарантійну угоду між Україною та МБРР

Реалізація Проекту доступу до довготермінового фінансування матиме позитивний вплив на розвиток малих та середніх підприємств, розширення виробничих потужностей реального сектору, збереженню наявних та створенню нових робочих місць, наголосили у прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-