Тернопільський спирт вперше за 12 років поїхав до Туреччини

Тернопільський спирт вперше за 12 років поїхав до Туреччини

1221
Ukrinform
Співпрацю із турецькими партнерами відновило державне підприємство "Укрспирт".

Уперше за 12 років турецька компанія купує спирт на Тернопільщині, повідомляє "Укрспирт".

"З 2006 року турецький ринок був заблокований. Це важливий сигнал від наших іноземних партнерів щодо довіри до ділової репутації підприємства. Контракт реалізовано в рамках стратегічного плану розвитку ДП "Укрспирт" на Тернопільщині, згідно з меморандумом, підписаним між облдержадміністрацією та нашим підприємством. Минулого року підприємство запустило лінію з виробництва горілки, яка теж постачається на експорт, зараз ми отримали замовлення на постачання ще двох машин до Німеччини" - зазначив т.в.о. директора ДП "Укрспирт" Юрій Лучечко.

В область приїхало 10 машин-танкерів, які беруть на експорт 32 тис дал спирту. Машини поїдуть до Одеси, звідки паромом відправляться до Туреччини.

За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барна, свого часу спиртова галузь давала приблизно 20% власних доходів області. Тому тут вважають, що ті заводи, котрі готові і здатні випускати якісний, конкурентоздатний спирт, мають і надалі зберегти свою профорієнтацію на виробництво харчового спирту. Друга категорія заводів, котрі вже не можуть випускати якісного спирту, будуть переорієнтовувати на виробництво біоетанолу.

Читайте також: В Укрспирті анонсували запуск заводу, який простоював 6 років

Ковалівське МПД сьогодні на добу там виробляють 2 тисячі декалітрів спирту. Майже 90% спирту відправляють на експорт. Основними партнерами є Угорщина, Польща та Грузія.

Фото: ukrspirt.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>