Торік відкриті дані збагатили економіку на понад $700 мільйонів - Гройсман

Торік відкриті дані збагатили економіку на понад $700 мільйонів - Гройсман

795
Ukrinform
Тільки за минулий рік відкриті дані збагатили українську економіку на понад $700 млн, тому цю сферу треба розвивати.

Таку думку оприлюднив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook.

"Тільки у 2017 році відкриті дані збагатили українську економіку на понад $700 млн. Якщо рух за відкриті дані в Україні й далі набиратиме обертів, до 2025 року цей показник може сягнути $1,4 млрд. Такі результати презентованого сьогодні дослідження "Економічний потенціал відкритих даних для України",- написав Гройсман.

За його словами, країни G20 уже давно розглядають відкриті дані як сировину для збагачення своїх економік. На цій основі можуть створювати нові товари, послуги, бізнес-моделі. 

"Тому вважаю, що результати дослідження потребують ретельного вивчення не тільки журналістами, активістами, бізнес-аналітиками й спеціалістами IT-індустрії, а й усіма представниками державних і місцевих органів влади. Адже цей доробок – чи не перша спроба оцінити вплив відкритих даних на українську економіку, розвиток якої є пріоритетом діяльності уряду",- підкреслив Прем'єр.

Читайте також: Гройсман: Україна має потужний інтелектуальний капітал у сфері ІТ

Уряд зі свого боку , поообіцяв Гройсман, і надалі працювати над розширенням переліку наборів даних, які підлягають публікації. Завдання влади – досягти максимального економічного ефекту від використання відкритих даних в Україні й створити українським розробникам усі необхідні умови для їх діяльності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>