Суд підтвердив правильність рішення НБУ щодо ліквідації банку "Хрещатик"

Суд підтвердив правильність рішення НБУ щодо ліквідації банку "Хрещатик"

829
Ukrinform
Окружний адмінсуд м. Києва 18 квітня 2018 року відмовив у позові до Національного банку кредитору неплатоспроможного ПАТ "КБ "Хрещатик".

Про це повідомляє прес-служба НБУ

«Окружний адміністративний суд м. Києва 18 квітня 2018 року повністю відмовив у задоволенні позову кредитора ПАТ "КБ "Хрещатик" ТОВ "Агрофірма П'ятихатська" до Національного банку», - йдеться у повідомленні.

Як свідчать матеріали справи, ТОВ "Агрофірма П'ятихатська" у серпні 2017 року звернулося з позовом до Національного банку з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення правління НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку "Хрещатик".

Читайте також: НБУ продав на аукціоні 15 золотих монет на понад 2 мільйони

Ухвалюючи судове рішення про відмову у задоволенні позову, суд використав правову позицію Верховного суду, викладену в постановах від 24 жовтня 2017 року щодо оскарження виведення з ринку ПАТ "Укрінбанк" та ПАТ "АКБ "Капітал", де позивачами є особи, які не охоплюються наглядовою діяльністю Національного банку. Враховуючи, що ТОВ "Агрофірма П'ятихатська" також не є особою, яка охоплюється наглядовою діяльністю Національного банку, суд дійшов висновку, що позивач не має ніякого права оскаржувати рішення банківського регулятора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>