На Одещині інвестори планують запустити 26 вітрогенераторів

На Одещині інвестори планують запустити 26 вітрогенераторів

826
Ukrinform
Інвестиційний проект спорудження на базі 26 вітрових турбін електростанції поблизу Одеси презентував генеральний директор компанії Ukraine Power Resources Пітер Гіш.

Про це повідомляє прес-служба облдержадмінстрації. 

"Ми вибрали для розміщення інвестицій Одеську область тому, що тут прекрасні природні вітрові ресурси. Уже мали зустрічі з лідерами місцевих громад і внесли пропозиції щодо розвитку проекту. Зараз вибираємо виробника турбін, ведемо переговори з інвесторами, які будуть фінансувати реалізацію проекту, на першому етапі якого доведеться залучити 140 мільйонів євро. Якщо все буде йти за планом, то в жовтні розпочнемо спорудження 26 вітрових турбін", - зазначив гендиректор Гіш.

Згідно з проектом, на території Лиманського району Одещини розмістять 26 вітрових турбін, які вироблятимуть не менше 100 МВт електроенергії.

Читайте також: Китайці інвестують €230 мільйонів у будівництво в Україні сонячної електростанції

У свою чергу, заступник голови ОДА з питань соціально-економічного розвитку Світлана Шаталова наголосила: "Влада Одещини відкрита для інвестицій. Мені імпонує такий підхід до поновлюваних джерел електроенергії, за цим напрямком майбутнє. Тому ми готові всебічно його підтримувати на обласному рівні".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>