НБУ в I кварталі виявив 11 нелегальних обмінників

НБУ в I кварталі виявив 11 нелегальних обмінників

548
Ukrinform
Нацбанк у січні - березні 2018 року провів 264 перевірки структурних підрозділів небанківських фінансових установ з питань дотримання порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій.

Про це повідомляє прес-служба НБУ

«Національний банк України у I кварталі 2018 року провів 264 перевірки структурних підрозділів небанківських фінансових установ (НФУ) з питань дотримання порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій. Перевірки здійснювались у Києві, а також в Одеській, Харківській, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Волинській, Хмельницькій, Рівненській, Чернівецькій, Вінницькій, Херсонській та Полтавській областях України», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: В Україні представили концепцію змін в інфраструктурі ринків капіталу

За результатами виявлених у ході перевірок недоліків у роботі структурних підрозділів НФУ надіслано листи на адресу керівників відповідних фінансових установ з вимогами надати пояснення та усунути виявлені недоліки. Під час проведення перевірок легальних пунктів з обміну валют уповноваженими працівниками Національного банку в I кварталі поточного року виявлено 11 пунктів обміну валют, які нелегально працювали у м. Києві, Закарпатській, Харківській, Львівській та Рівненській областях. Інформацію про нелегальні обмінні пункти Національний банк надіслав до правоохоронних органів. Найбільш ефективною у I кварталі 2018 року була співпраця Національного банку з підрозділами захисту економіки Національної поліції України в Києві, Львівській та Закарпатській областях, від яких до НБУ надійшли повідомлення про заходи, вжиті для припинення діяльності незаконних обмінних пунктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>